З1-річний бігунець Кличка витратив більше половини свого річного доходу на сумочку Louis Vuitton та піджак Valentino

бондаренко31-річний керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко відомий хіба тим, що чергує  на побігеньках у Кличка з 2007 року.

Тоді, з нинішнім мером він працював в команді на місцевих виборах, потім був його помічником у ВРУ. З того часу ніяких суттєвих змін у кар’єрі Бондаренко так і не відбулося. Як і раніше у Кличка він виступає старшим по дорученням «куди пошлють», а також справно виконує обов’язки «принеси, подай, йди — не заважай». Єдине, що змінилося, так це формальна назва його посади з «бігунця — помічника» на «керівника апарату КМДА».

Бондаренко не має якоїсь ввіреної йому зони відповідальності по роботі міської адміністрації. Єдина його відповідальність – доносити Кличку плітки і зміст кулуарних розмов у мерії.

Очільник столиці, кажуть, Бондаренкові довіряє, бо той знає підходи і завжди говорить те, що меру хочеться чути.

При цьому у самого Бондаренка є великі амбіції та прагнення стати помітним на великому політичному олімпі. Про це свідчать його постійні недолугі публічні жести: то він роздає прес-конференції, то пише пости у соцмеражах, коментуючи ті чи інші рішення міської влади і свого патрона. Часто-густо, Бондаренко намагається приписати собі не свої заслуги, коли наприклад, звітує за пророблену роботу якось з департаментів КМДА.
Незважаючи на всі старання Бондаренка стрибнути вище голови, ЗМІ тверезо оцінюють його постать, адже запам’ятовується він поки лише негативом та конфузами.

Так, наприклад, Бондаренко (виконуючі роль адвоката у процесі Кличка проти Черновецького) безславно програв справу, так і не змігши спростувати «клєвєту» на адресу свого боса.

Кияни не люблять Бондаренка, бо саме  з його подачі було протягнуто рішенняпро знищення Биковнянського лісу.

ЗМІ посміюються над ним, бо слідом за мером, Бондаренко має проблеми з математикою. Зокрема, на одній з прес-конференцій його мало не освистали за заяви, що на охорону адміністративних будівель КМДА потрібно 300 млн. грн. (для порівняння саме стільки грошей потрібно аби відбудувати цілу вугільну Нововолинську шахту у Волинській області).

Посміялися і досить

Про те, що Бондаренко не професійна людина зрозуміло давно. Через це страждає хіба, що імідж самого Кличка. Але є факти про діяльність мерського бігунця, які дозоляють роботи недвозначні висновки про його корумпованість.

Справа в  тому, що у своїй декларації посадовець описав себе біднішим, за церковного щура.

Бондаренко задекларував мізерну однокімнатну квартиру, площею 23 кв. м, відсутність авто і річний дохід всього на всього у розмірі трохи більше 93 тис. грн.   Річна зарплатня дружини Бондаренко склала і того менше – 75 тис. грн. Тобто, виходить, що на сімю з трьох осіб (є 6-річна дочка) вони мають менше 170 тис. на рік, а це приблизно 450 грн – на день.

Нічого дивного, скаже читач, українці і за менші гроші виживають… Так і є, але ж Бондаренко не виживає – він шикує.

Так, «бігунець» опублікував на своїй сторонці у Фейсбук фото на якому його донька позує із сумочкою Louis Vuitton, вартістю близько 30 тис. грн.

 

Тобто, Бондаренко віддав за цю брендову річ третину свого річного доходу.

Пізніше, на своїй сторінці у Файсбук він виклав фото себе у піджаку від Valentino (фото наявне і зараз, на відміну від доччиного, яке Бондаренко видалив). Вартість такого сягає має 1000 доларів.

 

Таким чином, іншу третину свого річного доходу керівник апарату КМДА витратив на себе.

У світлі таких обставин висновок напрошуються один – збагачується Бондаренко у незаконний спосіб, бере хабарів та приховує реальні доходи від податкової.

В тему: Виталий Кличко. Темное прошлое «смотрящего в завтрашний день»

Руслан Якушев

Антикор

З1-річний бігунець Кличка витратив більше половини свого річного доходу на сумочку Louis Vuitton та піджак Valentino обновлено: 14 ноября, 2016 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий