Як мерія Сум «освоює» держбюджет за законами РФ

У нашій попередній публікації https://ord-ua.com/2018/11/28/ dlya-kogo-vijna-dlya-sumskogo- mera-ridna-mater/ ми вже писали про те, що Харківське теруправління Рахункової палати у жовтні-листопаді провело декілька контрольних заходів у Сумах і перевірило як підлеглі мера Олександра Лисенко в Департаменті інфраструктури міста за кошти держбюджету з Державного фонду регіонального розвитку реконструювали міський каналізаційний колектор на загальну суму 8,5 млн грн. Чиновники мерії примудрились не лише незаконно витратити 2,5 млн грн із цих коштів, завдавши збитків державі, але й «покращити» життя сумчан зменшивши пропускну здатність труби колектора в 1,5 рази!!! Це треба вміти!

Ми тоді як у воду гляділи, коли підкреслили, що така «мерська творчість» за кошти українських платників податків за 100 км від кордону з РФ попахує співробітництвом із країною-агресором…

І не помилились… УВАГА!!!Харківське теруправління Рахункової палати під час аудиту іншого об’єкта — реконструкції стадіону «Авангард» виявило ще чи 2 млн грн, чи 3,5 млн грн збитків для держави через незаконне використання коштів держбюджету (інформація по мерії ходить різна і тому остаточна цифра поки невідома) та ще й встановила цікавий факт, від якого у нормального українця волосся дибки встає.

Управління капітального будівництва і дорожнього господарства (начальник В.Шилов) мерії міста Суми прийняло й оплатило коштами держбюджету України проектно-кошторисну документацію по реконструкції стадіону «Авангард», яка розроблена за нормативами та стандартами Російської Федерації!!!

Прям так у ній чорним по білому і зазначено: «… на основании архитектурно-строительных планировок выданных заказчиком, в соответствии с действующими на территории Российской Федерации нормативными документами. Всё предлагаемое к использованию в настоящем проекте оборудование сертифицировано и отвечает стандартам РФ».

Що це? Державна зрада? Службова недбалість? Чи нічого особистого — only business на сумчанах за кошти платників податків?

А куди дивиться обласна влада на чолі з губернатором Миколою Клочком? Мабуть у свою кишеню, в яку дерибанить разом з сумським мером гроші вкрадені з бюджету під час військового стану в області.

На ці питання мають дати відповідь НАБУ, ДБР, СБУ та ГПУ — куди скоро і направлятиме відповідні матеріали Рахункова палата. Відповідати чиновникам та нечистим на руку ділкам прийдеться за ст.366, 364 (Службове підроблення та зловживання службовим положенням) Кримінального кодексу України.

Тож багатомільйоні зловживання чиновників мерії лише на двох перевірених Рахунковою палатою об’єктах коштами держбюджету з фонду регіонального розвитку та ще і будівництво відповідно до вимог законодавства країни-агресора — це красномовне свідчення реального стану справ у мерії під керівництвом Олександра Лисенко.

Ось такі «дива» творяться в обласному центрі регіону, що межує з територією РФ і живе в умовах воєнного стану.

Українці гинуть за свою країну на фронті, а сумська мерія реконструює за нормами Російської Федерації міські об’єкти за кошти українців, завдаючи багатомільйонні збитки державі.

 

Далі буде…

Зоя Брошкина, для ”ОРД”

Як мерія Сум «освоює» держбюджет за законами РФ обновлено: 13 декабря, 2018 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий