Ігор Кривецький. Хто він: спонсор «Свободи» та найбагатший ріелтор України

Игорь Кривецкий

Игорь Кривецкий

Колись Україна була лідером спиртової галузі в СРСР. Наші спиртозаводи забезпечували продукцією не тільки всі республіки союзу, але й країни Східної Європи.

(подробнее про него читайте в статье Игорь Кривецкий: криминальные спонсоры «Свободы»)

Сьогодні ж всі державні спиртзаводи або доведені до банкрутства, або показують мізер прибутків. Натомість, нелегального спирту стільки, що вистачає на цілий тіньовий ринок. Із мільярдними оборотами. І попри зміну влади, цей ринок продовжує працювати. Змінилися хіба що правила та деякі гравці.

Попри те, що екс-очільник «Укрспирту» у розшуку, його ставленики на Львівщині працюють і сьогодні. Хто ними керує за відсутності самого Лабутіна — можна тільки здогадуватися. А от чи причетний до цього пан Кривецький — журналісти спитали особисто в нього.

Разом зі своєю партією ВО «Свобода» до «вищої політичної ліги» увійшов і сам Ігор Кривецький. Його депутатська кар’єра стрімко пішла вгору. Чи то завдяки фінансовим можливостям депутата, чи через неабиякий талант перемовника.

Так чи інакше, навіть за відсутності у Верховній раді своєї партії, свободівець Кривецький і сьогодні є частим гостем на Грушевського.

Більше — дивіться у новому випуску ЦРУ.

Джерело: 24 Канал

Ігор Кривецький. Хто він: спонсор «Свободи» та найбагатший ріелтор України обновлено: Ноябрь 7, 2016 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий