Відкрите небо для «смотрящих» во Львові. Організатор Саша-стоматолог

Александра Януковича

Александр Янукович

Інсайдерські джерела стверджують, що система «смотрящих» на державних підприємствах, яку організував Саша-стоматолог існує до сьогодні. Періодично їх міняють, в залежності від політичної ситуації. У Львові вже рік триває конфлікт між трудовим колективом ДП Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького та бізнес-групами, які претендують на вплив на цю структуру. Люди хочуть позбутись впливів тзв. «смотрящих», але поки що без результативно.
Одразу після Революції Гідності у Львові громадські активісти організовували акції «Ні, смотрящим на Львівщині». Тоді це було модно. Підтримка депутатів, об’єктиви камер і прес-конференції. Боролись зі «смотрящими» Саші-стоматолога на львівській залізниці, Львівгазвидобуванні, Львівтрансгаз і аеропорту. Після кілька місяців боротьби було звільнено генерального директора Романа Гонтарєва, який представляв інтереси донецького клану. Пів року пізніше вдалось добитись відставки Леоніда Мельника, керівника Львівгазвидобування. З цього часу минув рік.

 

Працівники державних підприємств стверджують, що нічого не змінилось і донецьких «смотрящих» поміняли інші. Сьогодні цю функцію виконує радник генерального директора аеропорту Афанасьєв Юрій Григорович, який представляє інтереси народних депутатів України Ярослава Дубневича (подробнее про семейство Дубневичей в статье Богдан и Ярослав Дубневичи: коррупционная гвардия президента), голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та Миколи Кадикала, голови підкомітету з питань авіаційного транспорту.
Після парламентських виборів 2014 року, Ярослав Дубневич зацікавився ситуацією у львівському аеропорту. 20 березня цього року у Львові відбулось виїзне засідання комітету з питань транспорту Верховної ради. Депутати виступили перед трудовим колективом і запевнили, що їм вдалось добитись включення Львова до переліку європейських міст, над якими діє принцип «відкритого неба». Це дасть можливість залучити більше авіаперевізників та міжнародних рейсів. Львівські журналісти одразу ж підловили нардепів на неправді, адже така угода повинна бути підписана не з окремим аеропортом а з державою Україна.
Таким чином нардеп Дубневич заспокоював колектив щоб не викликати чергового бунту. Кілька днів пізніше керівникам в аеропорту був представлений новий радник генерального директора Афанасьєв Юрій, який від імені Дубневича повинен контролювати всі процеси на підприємстві і погоджувати всі фінансові питання.
Сьогодні Афанасьєв може влаштувати на роботу в аеропорт Львів, посприяти отриманню вигідного тендеру, чи звільнити з посади. Трудовий колектив не мириться з цією ситуацією і, як стверджують працівники, готовий для дальшої боротьби.
З повагою Сашко Ганущин, для SKELET-info

 

Материал пришел в рубрику Прислать СЕКЛЕТа

Відкрите небо для «смотрящих» во Львові. Організатор Саша-стоматолог обновлено: Февраль 22, 2017 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий