В Полтаві під час обшуку у Віктора Передерія працівники УМВС України в Полтавській області підкинули гроші

21серпня 2015 року на всіх Інтернет-ресурсах Полтавщини замайоріла шалена новина про стрімке затримання директора «Полтава-Сервіс» Віктора Передерія  під час отримання хабара в розмірі 1800 доларів США.

Виктор Передерий после получения взятки

Виктор Передерий после получения взятки

Але, дослідивши дану новину більш ретельно, стало зрозуміло, що в ситуації з затриманням В. Передерія є дуже багато білих плям. Спритні працівники УМВС України в Полтавській області  В. Вашедський та А. Кулик вже о 12 годині встигли відрапортувати перед регіональними ЗМІ про шалене затримання хабарника В. Передерія під час отримання хабара в розмірі 1800 доларів США. І все б було нічого, аби до небайдужої громадськості випадково не потрапило відео з камер спостереження в кабінеті затриманого директора.

Переглянувши відео нами було з’ясовано, що насправді станом на 12 годину 21 серпня 2015 року у В. Передерія працівники УМВС ще не вилучили отриману ним неправомірну вигоду. З конфіденційної розмови з В. Передерієм стало відомо, що в його кабінеті дійсно було встановлено камери спостереження для забезпечення охорони службового приміщення. Під час обшуку в його службовому кабінеті, що відбувся 21.08.2015 року близько 14 години, він був відсутній, але повністю підтверджує матеріали відеозйомки. З перегляду відео чітко видно, що о 9 годині 55хв. в кабінеті Віктора Передерія знаходиться чоловік з жінкою, який після підписання якихось документів, залишає на його робочому столі пачку грошей, яку майже одразу Передерій забрав та поклав до своєї кишені. Після отримання винагороди близько 10 години, Віктор Передерій вийшов з кабінету та поїхав у своїх справах. Майже одразу працівники  УМВС України в Полтавській області  затримали директора «Полтава-Сервіс» в його автомобілі Сітроен ВІ 6508 ВТ, але в ході огляду його речей працівники міліції так і не знайшли грошей.  Тому, з метою незаконного притягнення до кримінальної відповідальності шляхом штучного створення речових доказів, підполковник міліції Вашедський В.Л. спільно зі своїми підлеглими вирішили провести обшук у службовому кабінеті директора «Полтава-Сервіс». О 14 годині в кабінеті, в присутності двох працівниць підприємства, розпочався обшук, але на робочому місці Передерія також нічого виявлено не було. Лише після нехитрих маніпуляцій Вашедського В.Л.  та Черкасова О.О.,  що проходили в період часу з 14 год. 44 хв. і по 14 год. 57 хв., в шафі поміж папок знайдено гроші, які і є об’єктом злочину.

За таких обставин виникає питання, що ж за гроші знайшли міліціонери і чи взагалі проводилося належним чином документування директора комунального підприємства «Полтава-Сервіс»?

Але така практика для пана Вашедського та його команди не є винятком, а скоріше буденною практикою. 25 вересня 2015 року під час спроби підкинути наркотики до автомобіля кандидата в мери м. Кременчука Терещенку були затримані Вашедський В.Л. та його заступник А. Кулик. Попри затримання на гарячому, корумпованих міліціонерів так і не було звільнено з займаних посад та не було притягнуто до кримінальної відповідальності.

Замість того, щоб провести об’єктивне розслідування та показати громадськості свою непричетність до даних подій, кум начальника УМВС в Полтавській області Кругляк став на захист корупційних ментів.

Валерий ГоловкоАналізуючи взагалі діяльність міліції в Полтавській області доходжу до висновку, що непрофесіоналізм Олега Беха та його корупційний зв’язок з головою ОДА В. Головком призводить до підвищення напруги в суспільстві. Фактично, міліція в руках губернатора В.Головка стала інструментом  і, в кращих традиціях Януковича, почала вирішувати його особисті політичні та фінансові проблеми.

Здається, нова революційна влада забула, чому на майдани по всій країні виходили невдоволені громадяни. Нерозуміння даних проблем може призвести до революційної ситуації на Полтавщині напередодні виборів.

 

P.S. Шановний Генеральний Прокурор України! Зверніть увагу на законність діяльності працівників УМВС України в Полтавській області та на незаконне втручання в їх службову діяльність голови ОДА В. Головка!

 

Алексей Розумовский, для SKELET-info

В Полтаві під час обшуку у Віктора Передерія працівники УМВС України в Полтавській області підкинули гроші обновлено: 20 октября, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий