Українські бізнесмени починають боротьбу з рейдерством

Російські рейдери не кращі за російські танки. Поки війна на сході забирає всі сили і ресурси уряду, в центрі країни російські аферисти продовжують комфортно жити за рахунок українських бізнесменів

Під час правління сім’ї Януковича, неможливо було виграти суд, отримати компенсацію, проте зараз для багатьох скривджених настав час діяти. Однією з потерпілих, що не стали миритись з бандитським загарбництвом, стала Ольга Солоневич, співзасновник компанії «ЛІРА-2000».

Вона, разом з колишнім головним архітектором Києва Сергієм Бабушкіним і громадянином Російської Федерації Бобнєвим Ігорем, за власні кошти збудували офісну споруду і здавали її в оренду, проте в 2009 році пані Солоневич незаконно виключили зі складу учасників Товариства на підставі сфальшованих документів, про що свідчить експертиза. Проте тодішні суди просто проігнорували такий беззаперечний факт, як результати експертизи і потерпілій навіть не виплатили компенсацію. Пізніше, коли Бабушкін потрапив до лікарні із онкологічним захворюванням, Бобнєв сфальсифікував підпис колишнього головного архітектора Києва і прийняв на загальних зборах «спільне» рішення про збільшення статутного капіталу ТОВ «ЛІРА-2000». Це стандартний рейдерський прийом, таким чином «розмивається» частка акціонера. Експертиза виявила підробку підпису, проте суд проігнорував і цей доказ.

У 2013 році Бобнєв продав свою частку кіпрській компанії «Бредвін Трейдінг лімітед», єдиним власником якої є офшор з Віргінських островів «Лігнфілд Трейдінг лімітед», внаслідок чого учасниками товариства стали Бабушкін із часткою в 24,73% і Кіпрська компанія(75,27%).

Проте продаж відбувся з порушенням переважного права Бабушкіна на викуп частки, оскільки за статутом ТОВ «ЛІРА-2000», частка може бути відчужена третій особі лише в тому разі, коли від її викупу відмовились усі учасники товариства.

Саме зараз, коли українці вирішили будувати громадянське суспільство на засадах верховенства права, пані Солоневич намагається протистояти залишкам «сім’ї» в держструктурах і відстояти своє право на законну власність.

Не дивлячись на складну ситуацію, в якій опинилася країна люди пам’ятають заради чого боролися останній рік і не збираються відступати ні перед корумпованими суддями, ні перед російськими агресорами.

Українські бізнесмени починають боротьбу з рейдерством обновлено: Февраль 5, 2017 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий