Укпошта: Що спільного фармацевтики з поштою?

 

Геннадий Вовк

Геннадий Вовк

На перший погляд – нічого. Але це тільки на перший погляд…

 

Сучасна поштова служба, зокрема і УДПЗ « Укрпошта » надає клієнтам безліч додаткових послуг, крім доставки листів і преси, пересилки бандеролей і посилок. Одна з таких послуг і є доставка у найвіддаленіші українські села різноманітних медпрепаратів.

І саме цю послугу, як виявилося, використовували до останнього часі різноманітні махінатори та кримінальні ділки. А тепер вони прагнуть повернутися в «Укрпошту», щоб продовжувати свій шахрайський і корупційний бізнес.

Одним з них і був Геннадій Вовк. Він і намагається пролізти в « Укрпошту » на колишню посаду (заступник Гендиректора кур’єрської доставки), або зайняти будь-яку, пов’язану з грішми і доставкою.

 

Отже, Вовк Геннадій Валерійович, 1982 року народження. Ніякої спеціальної освіти він не має. За фахом провізор, Вовк до 2012 року поняття не мав про специфіку поштових послуг.

 

У сфері фармації у Вовка справи не йшли. На жодній з посад він не тримався більше року-півтора. Бо працювати головою на благо фармацевтичної кампанії він не любив. Тим пак, за «чисту» зарплату. А от шахрайська хватка у нього була. І він умудрявся проводити різноманітні «схемки» за спиною у керівництва. Але всяк раз Геннадія Вовка викривали і з тріском гнали з фірми. І так продовжувалося кілька разів.

Доля його кидала у підприємство, що займаються реалізацією медичних препаратів. Там він прокручував чергову «схемку», його викривали, потім давали копка під зад. Це продовжувалося доти, доки фармацевтична спільнота не обурилася. І про «схемки» Вовка заговорили вголос усі фахівці. Інформація поширювалася миттєво у форумах і соцмережах.

Про Вовка колишні колеги писали, що він неодноразово впроваджував чорні схеми, був причетний до незаконного розповсюдження препаратів з наркотичною дією…

Ось один із коментарів про Геннадія Вовка під статтею про нього:

«В 2010-11 гг Вовк Г.В., будучи заместителем председателя правления «Биофарма», «отмывал деньги через левые аутсорсинговые компании «Фармальянс» и «Фармлинк».Т.е. он давал указание перечислять от Киевской «Биофармы» аутсорсинговым компаниям «Фармальянсу» и «Фармлинку» деньги за маркетинговые услуги по продвижению «Биофармовских» препаратов, а руководство аутсорсинговых компаний «Фармальянс» и «Фармлинк» (сотрудничающие с оборотнями в погонах уголовные элементы, отмывавшие через фармконторы такие маскируемые под частный сыск и ускорение прохождения таможенных процедур грязные бизнесы, как рэкет, выбивание долгов, физическое запугивание журналистов и юристов) обналичивали эти деньги, часть оставляли себе, а часть отдавали Вовку Геннадию Валерьевичу. Эта часть, которую аферист Вовк Г.В. ложил себе в карман, по идее должна была идти на зарплаты медпредставителей, работавших (официально или неофициально) в штатах аутсорсинговых конторок «Фармальянс» и «Фармлинк». Но на самом деле медпредставители аутсорсинговых конторок «Фармальянс» и «Фармлинк» поработали до трёх месяцев, послушали обещания «скоро будет зарплата», «ой, у нас задержка с прохождением зарплаты на Вашу карточку», «всё будет хорошо и зарплату скоро выплатим» и т.п. вешанье лапши на уши, в конце-концов уходили не солоно хлебавши.»

 

Після позорного звільнення з «Биофарму», Вовк почав шукати місце для заснування своїх кримінальних талантів на повну котушку.

І от добився призначення на скромну посаду директора департаменту кур’єрської доставки.

 

На новому місці роботи справи пішли значно краще. Менше, ніж через місяць він став заступником директора «Укрпошти» з торгівлі. Всіляко просувала Вовка колишня керівниця «Укрпошти» Оксана Плотниковова. Цікаво, що сама Плотникова, як протеже Бориса Колесникова (він був тоді віце-прем’єром з транспорту і інфраструктури), мала карт-бланш від Колесникова на схеми всередині свого відомства. І саме вона побачила у Вовку «перспективного колегу», який незабаром став комерційним директором підприємства.

Завдяки цьому тандему на пошті була введена централізація торгівлі і з генеральної дирекції на регіональні дирекції йшла чітка установка: чим їм торгувати і, головне, З КИМ. Прибутковість дирекцій миттєво впала в рази, проте особиста прибутковість парочки злетіла до небес.

Дивного тут нічого немає, оскільки у вартість реалізованого товару закладався відсоток заробітку (не менше 30%), плюс Вовк (не присвячуючи в деталі Плотникову) ввів додаткове ноу-хау: листонош у 2012 році змушували продавати по селах прострочений цитрамон і анальгін, навіть доводили плани.

Ще один вид заробітку для Вовка і Плотникової полягав у відкатах. Постачальникам, які не входили в коло їх бізнес-інтересів, була призначена такса за повернення платежів від 10 до 15 відсотків. Даний «маленький» приробіток дозволив менеджеру державного підприємства їздити на нескромному автомобілі Touareg, і придбати приватний будиночок в межах столиці площею в 400 квадратних метрів.

Далі Вовк заручився підтримкою і не останніх людей у Партії регіонів. Зокрема, нового віце-премєра Вілкула.

І справи продовжувалися дуже вдало, аж доки не грянула буря.

В поле підозрюваних правоохоронними органами у справі «Про продаж в мережі відділень Укрпошти неякісного алкоголю під виглядом лікарських бальзамів» окрім колишніх менеджерів «Укрпошти» потрапив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Качур. Його підпис серед інших стоїть під дозвільними документами торгової марки ТМ «Цілющий».

Головним фігурантом у розслідуванні став ініціатор афери — колишній заступник генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Вовк. Його участь в темній схемою вже доведено. Однак Вовку, колишньому фармацевту, обвинуваченому у продажі через мережу відділень «Укрпошти» прострочених медикаментів та неякісного алкоголю під виглядом бальзамів, належить пояснити, яка роль у цій схемі відводилася генеральному директору державного підприємства «Укрпошта» Оксані Плотніковій.

Також слідству відомі прізвища тих, хто курував схему від податкової та санітарно-епідеміологічної служби.

Відновлено справу 2013 про отруєння контрафактним алкоголем з відділень «Укрпошти».  А тепер, схоже на все, що справу 2013 року остаточно прикриють.  Які важелі Вовку і Плотніковій довелося задіяти, щоб «зам’яти» справу – не відомо.

Але відомо, що Геннадій Вовк вже хоче повернутися у поштову службу…

 

Элита Страны

Укпошта: Що спільного фармацевтики з поштою? обновлено: Июль 8, 2017 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

2 комментария к статье “Укпошта: Що спільного фармацевтики з поштою?

 1. Антон Карманов
  21.06.2015 в 03:43

  Не полишає спроб зайняти керівну посаду на «Укрпошті» колишній заступник генерального директора держпідприємства Геннадій Вовк (червень 2012-го – квітень 2014 року). Вовк Геннадій Валерійович народився 1982 року в м. Артемівськ, Донецької обл. До 2012 року фармацевт, провізор — працював в фармацевтичних компаніях, що здійснюють реалізацією медичних препаратів. За всіма місцями роботи мав дуже негативні відгуки в інтернеті — в основному щодо невиплат заробітної плати та шахрайства. З 2012 — директор департаменту кур’єрської доставки; менш ніж за місяць — заступник директора «Укрпошти» з торгівлі. Працевлаштований на держпідприємство за рекомендацією Оксани Плотникової — на той час генерального директора українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта». З Геннадієм Вовком Оксана Плотникова була знайома давно — у 2007-2009 роках вона працювала головою правління ВАТ «Біофарма», а Вовк працював її заступником з маркетингу. Через відділення «Укрпошти» Вовк організовував торгівлю контрафактним алкоголем і простроченими медпрепаратами. За цим фактом розслідується кримінальна справа. З 2005 року Геннадій Вовк здійснював діяльність як фізична особа-підприємець (ФОП) навіть в той час коли перебував на керівній посаді в державному підприємстві «Укрпошта». Працював на відкатах, брав участь у вимиванні грошей держпідприємства через фіктивні фірми. https://ukrpochta.blogspot.com/2015/06/Gennadij-Vovk-sobralsja-vozrozhdat-korrupcionnye-shemy-na-Ukrpochte.html

 2. Олег Криштоп
  25.06.2015 в 22:02

  На Укрпочту рвется еще и одессит Дмитрий Никитин, думает немного ограбить госпредприятие как перед этим он грабил одесситов на коммунальных услугах и помог украсть Одесский аэропорт
  https://kompromat-ua.blogspot.com/2015/06/nikitin-u-vovchiy-shkuri.html

Добавить комментарий