Регіонал Пехов по ночах носить «сир» в Адміністрацію Президента. ВІДЕО

Нардеп-регіонал Володимир Пехов вночі заносив пакунки до Адміністрації Президента. Про це йдеться в розслідуванні Сергія Андрушко «2 дні під Адміністрацією Президента».

Протягом двох днів журналіст «Радіо Свобода» Сергій Андрушко знімав нічних відвідувачів Адміністрації Президента. Серед візитерів були помічені посол Росії в Україні Михайло Зурабов, мер Харкова Геннадій Кернес, політики Микола Мартиненко та Сергій Тигіпко, а також нардеп-регіонал від Житомирщини Володимир Пехов.
Останній, зокрема, заніс в Адміністрацію два пакунки, вміст яких відмовився продемонструвати на камеру. «Грошей там нема, там сир» — сказав нардеп. За його словами, «сир» Пехов привіз із Хорватії своєму другу, а в Адміністрацію приїхав прямо з аеропорту. «Тільки літак приземлився» — уточнив Пехов. Ім’я та посаду «друга» нардеп назвати відмовився.
Журналісти зазначають, що відповідно до декларації про доходи від 2011 року, за рік до того, як стати депутатом, Пехов не мав жодної гривні доходу. Заробляти почав як депутат. Володимир Пехов каже, що його подарунок не є подякою «другу» з Адміністрації за якісь послуги. «То просто чоловічі стосунки» — стверджує нардеп.
Нагадаємо, на позаминулому тижні В.Пехов «засвітився» в спробі рейдерського захоплення підприємств агрохолдингу «Агрейн». 14 серпня під стінами Верховної Ради аграрії намагались звернути увагу громадськості, керівництва країни та правоохоронців на дії Володимира Пехова. Під час мітингу вони тримали в руках плакати з написами: «Рейдер Пехов, з Ради геть!», «Захистіть від регіонала-загарбника Пехова» та інші.
Натомість, прес-служба нардепа його причетність до рейдерства спростовує.
В той же час, Володимир Пехов неодноразово фігурував в ЗМІ як замовник і організатор рейдерського захоплення Коростенського щебзаводу. Також він брав участь у спробі захоплення ДП «Мирогощанський іподром».
Довідка: Пехов Володимир Анатолійович – член Партії Регіонів, депутат-мажоритарник від округа № 64 на Житомирщині. Виграв вибори на окрузі у головного конкурента, комуніста Миколи Тимошенко, з перевагою в 4% голосів виборців. Під час виборчих перегонів у 2012 році запам’ятався масовою роздачею виборцям гречки та велосипедів.

1.zt.ua

Регіонал Пехов по ночах носить «сир» в Адміністрацію Президента. ВІДЕО обновлено: Февраль 5, 2017 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий