Паралелі: Порошенко – Янукович

янык порох
Що перший, що другий прийшли до влади через вибори.
Другого привели до влади олігархи, на сам перед Ахметов.
Перший сам є олігархом.
Під час правління обох проходило двоє виборів у Януковича місцеві 2010 та парламентські 2012 у Порошенка парламентські 2014 та місцеві 2015.

Під час виборів у обох було задіяно адмінресурс, силові відомства у випадку з Януковичем це СБУ та МВС у випадку з Порошенком це СБУ (можливисй варіант задіяння МВС на виборах 2015 у разі договорняка).
Обоє використовували тітушок, обоє фільшували вибори, у обох було(є) потужна фракція в парламенті, обоє стрімко втрачали рейтинги( Порошенко взагалі побив рекорд), обоє були в дооговорняках із Путіним( у Порошенка бізнес в московіії та тісна бізнес співпраця його Української частини капіталу з рос. ринком).
У кожного було 2 майдани які розганяли, або ті самі розходились ( Податковий та мовний майдани у Януковича, майдан 3 та акція ПС на банковій у Порошенка), порівнювати можна дуже багато, навіть естетично влада Порошенка зовнішнім виглядом нагадує владу Януковича.
Але є три головні відмінності.
Перша. Янукович не задіював ЗМІ так, як їх задіює Порошенко, і це може стати серйозною проблемою нової революції.
Друга. Те, що Зробив Янукович за 3 роки(2010-осінь2012) Порошенко умудрився побудувати(добудувати після Януковича) за рік з гаком, тобто прискореними темпами.
Проти Януковича діяло консолідовано все Українське суспільство, починаючи від чмошних лібералів і відсічі закінчуючи оббитими мастями із білою шнурікоою скінхедами та ультраправими активістами. Проте не було єдиної зкоординоваої правої сили.
Проти Порошенка на цей раз буде виступати зраджені солдати ті яким не промили голови офіцери, добровольці, абсолютно всі праві активісти, на перших етапах можлива підтримка частини проукраїнських лівих активістів, соціальнонезахищені елементи.
Як і у випадку з Януковичем не має єдиного правого центру проте спільнота менш чисельна проте краще підготовлена, зліша та більш консолідована.
Порошенко та НФ підготувались перед повстанням.
Частина активістів та деякі дрібні рухи лягли чи під СБУ і зараз задіяні у перерозподілу сфер впливу чи, як от “Вождь” не втримались від пропозиції і щільно лягли під Авакова.
Порошенко більш підготований, проте ми теж часу не гаяли.
І найголовніше головною проблемою майданів було те, що ціль поставлена на майдані була не довершеною та не кінцевою, зараз же ми ставимо ціль довершеною та кінцевою а саме Встановлення УССД або УНД, та впровадження в життя нашої національної ідеї.
До цього метою була одна із сходинок до виконання цієї мети (зкинення Януковича, Ющенко так і тд.).

Але все буде добре, нас Українців дуже важко розбудити, а приспати ще важче, то ж все тільки починається.

 

Закарпаття

Паралелі: Порошенко – Янукович обновлено: Октябрь 23, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий