На журналіста Віктора Котенка полюють, тому що він поширює матеріали про діяльність перевертнів у погонах

Задокументовано епізод зразкової обробки співробітниками УСБУ в Житомирській області людини, яка хотіла працювати у невеличкому приватному підприємстві родини журналіста. Чекісти, в надії хоч якось «зачепити» журналіста, відстежують кожний його крок, аналізують бізнесову діяльність родини, «працюють» з оточенням. Такі собі СБУченці пан Гуменюк — прослуховує телефони журналіста, пан Монастирик — керує зовнішнім спостереженням. Досвідчені керівні перевертні у погонах, на совісті яких чимало чорних плям, сьогодні значно активізувались, тому що журналіст підійшов занадто близько до розкриття деяких резонансних злочинів, з яких стирчать їхні вуха.

Цей «прокол» спецслужби — лише маленький черговий епізод злочинного переслідування журналіста за його законну діяльність. У цій справі є ще чимало подробиць, які будуть оприлюднені згодом.

Чому нова влада призначає на керівні посади одіозних реліктових представників колишнього режиму ? Люстрація вкрай необхідна Україні.

Полювання на журналіста продовжується. Небезпека не минула …

P.S.

Кандидат на працевлаштування Микола Борисович В., якого вдалось викликати на відверту розмову (див. відео), зловився на щільних сексотних контактах з «покидьками плаща і кинджала» та пішов шукати собі іншу роботу.

Свобода

На журналіста Віктора Котенка полюють, тому що він поширює матеріали про діяльність перевертнів у погонах обновлено: Февраль 5, 2017 автором: creator

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий