На Закарпатті за рейдерство відносно держмайна на майже 20 млн грн розпочато кримінальне провадження та заявлено до суду

рейдерив гетьВивченням дотримання вимог законодавства про використання та відчуження об’єктів державної форми власності виявлено рейдерське захоплення майнового комплексу одного із державних підприємств у Свалявському районі.
Незаконна приватизація державного майна відбулась за сприяння посадовців реєстраційної служби Свалявського районного управління юстиції Закарпатської області, які в інтересах одного із товариств з обмеженою відповідальністю приватної форми власності, в порушення вимог Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», внесли відомості до Реєстру прав власності на нерухоме майно про право приватної власності за вказаним суб’єктом господарювання на цілісний майновий комплекс державного підприємства вартістю майже 20 млн. грн.

За вказаним фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 366 та ч. 2 ст. 364 КК України стосовно службових осіб реєстраційної служби Свалявського районного управління юстиції Закарпатської області.

Крім того, до суду заявлено позов про витребування цілісного майнового комплексу державного підприємства вартістю близько 20 млн грн з чужого незаконного володіння, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Закарпаття онлайн

На Закарпатті за рейдерство відносно держмайна на майже 20 млн грн розпочато кримінальне провадження та заявлено до суду обновлено: Февраль 2, 2016 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий