На Київщині під час рейдерського захвату ЧП люди нардепа Дмитра Линька застрелили охоронця

рейдеры в законеВ суботу 3 вересня на Київщині спалахнув черговий рейдерський скандал. На жаль, на цей раз  — кривавий. Під час захоплення ТОВ «Хімакс» в с. Крюківщина загинув охоронець підприємства. За попередньою інформацією, трагедія сталася за участі представників Громадської спілки «Всеукраїнський громадський рух «Лівий берег» та добровольчого батальйону «Свята Марія», які пов’язують із народним депутатом від радикальної партії Дмитром Лінько.

03 вересня 2016 року  приблизно о 7:00 ранку ліквідатор ТОВ «Хімікс» Шаргало Р. (12.07.2016 р. рішенням комітету кредиторів, боржника та діючого арбітражного керуючого Борейка В.А. підприємство визнано банкрутом та щодо нього введено ліквідаційну процедуру), разом із приблизно 60 озброєними арматурою та бейсбольними бітами молодиками, розбивши скло на прохідній підприємства та вирвавши ворота за допомогою автомобіля, без жодного пред’явлення документів та пояснень штатній охороні захопили підприємство. Крім того, за один ранок уся територія села Крюківщина була заповнена автомобілями з литовськими та польськими номерами.

Після вторгнення на територію підприємства ліквідатор Шаргало Р. оголосив усім працівникам про звільнення та виштовхав їх за територію. Свою поведінку Шаргало пояснив тим, що його не допускають на підприємство та, у зв’язку з чим, він не може виконати рішення господарського суду від 12.07.2016 року про ліквідацію підприємства. Таке твердження спростовується тим, що рішення судів в Україні згідно Законів України «Про державне виконавчу службу України» та «Про виконавче провадження» підлягає примусовому виконанню виключно органами ДВС, а не озброєними молодиками.

Згодом, на територію прибули ще 20-25 чоловік спортивної статури. У окремих з них була зброя. Мешканці села, серед яких і працівники ТОВ «Хімакс» зрозуміли, що це рейдерське захоплення. На питання про законність перебування на території підприємства близько 80 невідомих чоловіків була надана відповідь що це штатні працівники Охоронної фірми «Варта — 1», яких найняв ліквідатор Шаргало Р. для контролю над підприємством.

За попередньою інформацією вказане рейдерське захоплення відбувалося за участі представників Громадської спілки «Всеукраїнський громадський рух «Лівий берег» та добровольчого батальйону «Свята Діва Марія», що пов’язують із народним депутатом від радикальної партії Дмитром Лінько. Там же, уже на наступний день був помічений, відомий замкомбата цього батальйону на прізвисько «Моня».

Спроба вияснити ситуацію, приступити до виконання своїх обов’язків  на наступний день призвело до неадекватних дій зі сторони так званих нових охоронців ТОВ «Хімакс» та смерті працівника підприємства.

За інформацією мережі Інтернет, ліквідатор Шаргало Р.В. притягався до дисциплінарної відповідальності та відомий подібними діями щодо підприємста ПАТ СПК «Меридіан».

Сын члена ВККСУ Шаргало встал на путь рейдерства с участием судей Хозсуда Киева

«Космические меридианы» рейдеров в судейских мантиях.

Починаючи з ранку 03.09.2016 року підприємство, у спосіб не передбачений діючим законодавством, всупереч нормам Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» захоплено невідомими особами під керівництвом ліквідатора Шаргало Р.В.

 

SKELET-info

На Київщині під час рейдерського захвату ЧП люди нардепа Дмитра Линька застрелили охоронця обновлено: 5 сентября, 2016 автором: creator

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий