Міністр Швайка їздить на авто за 700 тис. грн, – «Народний контроль»

Игорь Швайка

Игорь Швайка

Позашляховик Mitsubishi Pajero Wagon вартістю від 700 тис. гривень, – за кермом саме такого авта знімальна група програми журналістських розслідувань «Народний контроль» на ZIKу зафіксувала міністра аграрної політики і продовольства України, представника ВО «Свободи» 38-річного Ігоря Швайку.

ПОДРОБНЕЕ ПРО НЕГО ЧИТАЙТЕ: Швайка на мотоцикле. И не только

Схоже, що на новий позашляховик міністр пересів лише цього року. У деклараціях міністра за попередні роки наявність такого авта не вказано. У 2011-му та 2012 роках Ігор Швайка володів стареньким Hyundai Sonata. А у 2013-му – взагалі не задекларував жодної машини. Щоправда, торік камери не раз фіксували свободівця за кермом іншого позашляховика – Mitsubishi L20, вартістю 300 тис. гривень. У грудні 2013-го авто до тла спалили невідомі. Цей випадок Швайка назвав помстою політичних опонентів.

У своїх деклараціях Ігор Швайка з року в рік звітує про скромні статки. Водночас у медіа його називають найбагатшим свободівцем у Східній Україні (Ігор Швайка очолював Харківську обласну організацію ВО «Свобода»).

Так, згідно з декларацією про доходи, у 2011 році Ігор Швайка не заробив жодної копійки, у 2012-му – 11 тис. гривень. А вже у 2013-му доходи Швайки, який на той час був народним депутатом України, становили понад 300 тис. гривень. Зараз живе на зарплату міністра, яка, за різними даними, не може перевищувати 20 тис. гривень.

Наявність дорогого позашляховика Ігор Швайка пояснив у прямому ефірі «Народного контролю». За його словами, нове авто, як і попереднє, лізингове і не є його власністю.

«Я взяв кредит на авто, що юридично належить не мені, а одному з комерційних банків. Щомісяця сплачую платежі, передбачені кредитним договором», – заявив Ігор Швайка.

https://www.youtube.com/watch?v=cWN6fc4LAyU

 

ZIK

Міністр Швайка їздить на авто за 700 тис. грн, – «Народний контроль» обновлено: Февраль 5, 2017 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий