Микитась через суд хоче скасувати рішення Київради про надання статусу скверу земельній ділянці в центрі Києва (Відео)

микитасьВчора Окружний адміністративний суд Києва почав розглядати позов ТОВ «Український фонд розвитку регіонів» та ТОВ «Інноваційна будівельна компанія», про скасування рішення Київради про надання офіційного статусу скверу, земельній ділянці розміром 2,33 га по вул. Вільшанській, 2-6 у місті Києві, повідомляе у Facebook Володимир Тищенко.

 

 

Свого часу на цій земельній ділянці, почав незаконно будуватись скандальний забудовник Войцеховський, який планував знищивши зелену зону збудувати комплекс розміром більш ніж 300 000 кв. м. під назвою «Печерський Бастіон» (зараз перейменованого в ЖК «Royal Hills»).
Раніше, завдяки активній позиції місцевої громади, через суд вдалося скасувати незаконні договори оренди землі та повернути її місту, а в 2013 році, даній земельній ділянці, Київрадою було офіційно надано статус скверу.

Однак, після того, як мером Києва став Віталій Кличко – проблем у місцевих побільшало. Не дивлячись на їхні багаточисельні звернення, міський голова так і не видав розпорядження про демонтаж будівельної техніки, щоб місцеві мешканці, не мали змоги самостійно висадити дерева і облаштувати «Звіринецький сквер» за власний кошт. Згодом дивна позиція очільника столиці стала зрозумілою, коли забудовник через суд повернув собі землю. Про очевидність домовленостей Кличка із забудовником свідчить ще й те, що земельна комісія Київради вже майже рік блокує проект-рішення громади про розірвання договору оренди земельної ділянки під сквером із забудовником. Через порушення пунктів договору, Київрада може в односторонньому порядку розірвати з ним договір оренди землі.

Нещодавно місцеві бачили, як на території скверу працювали геодезисти «Укрбуду». Підтвердженням того, що Войцеховський передав дану територію Микитасю (президенту Української Державної будівельної корпорації «Укрбуд») свідчить ще й те, що територію «Звіринецького скверу» охороняють люди, які також охороняють інші забудови «Укрбуду». Зміна забудовника не викликає жодних здивувань, оскільки першим власником «Укрбуд Девелопмент» який є девелопером всіх проектів «Укрбуду» був Войцеховський, а теперішній заступник по будівництву «Укрбуду» Сергій Якусевич перед цим, якраз і працював у Войцеховського на цій забудові «Печерський Бастіон».
Однак, для того, щоб розпочати будівництво, Микитасю потрібно скасувати рішення Київради про надання статусу скверу земельній ділянці на вул. Вільшанській. Очевидно, що дане рішення він планував отримати ще вчора, однак через активну місцеву громаду, яка прийшла під суд з пікетом, зробити цього не вдалося. Головуючий по справі суддя Володимир Келеберда порушуючи норми чинного законодавства, не розглянувши клопотання місцевих мешканців, яке було подано завчасно, через канцелярію суду, про залучення їх у якості третьої особи на стороні відповідача (Київради) перейшов у письмове провадження.

Після судового засідання суддя Келеберда мені пояснив, що підставою переходу в судове провадження була згода учасників процесу :)

Не дивлячись на те, що така можливість передбачається в тому випадку, коли в судове засідання прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду.

Одним словом, суддя почав «ліпити горбатого» видаючи бажане за дійсне, сподіваючись, що його ахінея не вийде за межі суду.

Варто зазначити, що перед початком судового засідання місцеві мешканці підійшли до представника Київради і попросили підтримати їхнє клопотання про залучення їх у якості третьої особи на стороні Київради. Однак юрист Кличка повідомив, що не підтримає таке клопотання, а відповість «на розгляд суду».

Не дивлячись на очевидні домовленості Кличка, Войцеховського, Микитася та Келеберди, — місцева громада планує подати до суду відповідне клопотання про відновлення провадження і змусити суддю вийти з письмового провадження, залучити їх у якості третіх осіб на стороні відповідача і надати свої заперечення на позов забудовника.

SKELET-info

Микитась через суд хоче скасувати рішення Київради про надання статусу скверу земельній ділянці в центрі Києва (Відео) обновлено: Январь 8, 2018 автором: creator

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий