Корупція: знову скандал і знову Народний фронт (відео)

Вячеслав Константиновский

Вячеслав Константиновский

Прокуратура на початку року проводила слідчі дії з приводу крадіжки та вивозу піску. Але в справу втрутились представники влади, щоб заблокувати слідчі дії. Одразу після початку проведення слідства дій на правоохоронців почав вчинятися величезний тиск. Керівництво прокуратури звернулось до громадських активістів Майдану та бійців АТО.

Представники громади втрутились у ситуацію з незаконним видобутком піску і їм довелось поспілкуватись з причетним до справи нардепом від «Народного фронту» В’ячеславом Константиновським. Він був дуже нахабний і наговорив багато грубощів.
Суть депутатів партії » Народний фронт » не сховати, вона знову проявилася і ще не раз проявиться. Шило у мішку не сховаєш.
Нагадаю, що проти Миколи Мартиненка в Швейцарії відкрита кримінальна справа за дачу хабаря розміром в 30 млн доларів, а на початку року голова Дерфінінспекції України Микола Гордієнко звинуватив Яценюка в розкраданні 7,5 млрд грн державного бюджету.
І у випадку з Мартиненком, і у випадку зі зниклими бюджетними грошима, Яценюк і компанія пояснювали ці скандали «рукою Москви». Начебто «Свобода», «Батьківщина», Сергій Каплін — «агенти Кремля» і працюють на Москву. Щоб якомога більше людей повірило у цю нісенітницю, Яценюк вдався до методів режиму Януковича. В багатьох газетах в декількох областях України була поширена «джинса»: в газетах з’явились декілька однакових статей під одним авторством, де всіх тих, хто намагається докопатися до правди про корупцію з боку влади, звинуватили в роботі на Москву.
Випадок з грабунком державного майна Константиновським теж буде пояснено «рукою Москви»?

 

 

Блог №44

(подробнее про него читайте в статье Вячеслав и Александр Константиновские: как «русская мафия» подалась в «украинские патриоты»)

Корупція: знову скандал і знову Народний фронт (відео) обновлено: Ноябрь 22, 2016 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий