Київська прокуратура розслідуватиме причетність представників силових структур до викрадення кошотовностей

Як повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, розпочато досудове розслідування щодо прокурора та слідчих міліції за фактом викрадення коштовностей під час обшуку в ювелірному магазині.

Слідчим відділом прокуратури міста Києва проводиться досудове розслідування стосовно правоохоронців, серед яких працівник прокуратури Печерського району, за фактом крадіжки коштовностей з елітного ювелірного магазину «Граф» на загальну суму 20 000 доларів США та 1 203 678 євро. Про це під час брифінгу повідомив Генеральний прокурор Віталій Ярема.

За його словами, правоохоронці Печерського райуправління міліції разом зі співробітниками районної прокуратури в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом продажу контрафактних товарів, прийшли до ювелірних салонів та розпочали обшук. Розійшовшись по службових приміщеннях, вказані особи почали по кишенях ховати гроші, коштовності та годинники.

Втім, вони не врахували, що в приміщенні магазину знаходиться 26 відеокамер, 11 з яких в цей момент працювали та фіксували всі дії так званої слідчої групи.

Відомості про вчинення правоохоронцями кримінального правопорушення внесено до ЄРДР за ч. 3 ст. 365 (перевищення службових повноважень) та ч. 5 ст. 185 (крадіжка в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Наразі затримано старшого прокурора прокуратури Печерського району столиці та старшого слідчого СВ РУ ГУМВС України в м. Києві. Вони перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Місцезнаходження ще одного правоохоронця з’ясовується.

Також Віталій Ярема підкреслив, що зустрівся з власником магазину та вибачився від імені прокуратури за цей ганебний факт.

«Я пообіцяв, що розслідування буде проведено прозоро та об’єктивно», — наголосив Віталій Ярема.

Генпрокурор закликав прокурорських працівників суворо дотримуватися закону, адже нікому преференцій не буде.

SKELET-info

Київська прокуратура розслідуватиме причетність представників силових структур до викрадення кошотовностей обновлено: Февраль 5, 2017 автором: creator

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий