Головко довів Лопушинського до самогубства

188761Як стало відомо зі слів колективу та свідків конфлікту, Головко разом з заступником генерального директора ОДТРК «Лтава» з економічного та соціального розвитку В’ячеслав Кременчуцький довели Євгенія Лопушинського до самогубства. Кременчуцький є свояком Головка та працював довгий час його помічником-консультантом у Верховній Раді.

Валерій Головко будь-яким способом намагається отримати повний контроль над телерадіокомпанією перед майбутніми парламентськими виборами, у тому числі і по 151 округу. Тому губернатор  вирішив усилити свій вплив на генерального директора Євгенія Лопушинського, який останнім часом не погоджувався робити «замовні матеріали», зробивши першим заступником   Кременчуцького. Лопушинський це робити відмовився, більше того, хотів звільнити Кременчуцького за грубе порушення трудової дисципліни.
У середу, 20 квітня, близько 17 год. 20 хв. В’ячеслав Кременчуцький побив у кабінеті Євгенія Лопушинського, бійка супроводжувалась нецензурно лексикою та погрозами щодо продовження тиску у бік Лопушинського.
Після інциденту Лопушинський був викликаний до кабінету губернатора, який пригрозив, у разі невиконання «зроблю з тебе агента Кремля. Не вийо… Роби першим заступником Кременчуцького». Після зустрічі з Головком Лопушинським повернувся вкрай стурбованим.
Відомо, що перша спроба самогубства була здійснена Лопушинським напередодні, він хотів повіситись у себе вдома, але йому перешкодили це зробити.
Лопушинський на наступний день після невдалої спроби самогубства, зібрав колектив телерадіокомпанії, вибачився перед працівниками, і вчинив другу спробу покінчити з життям, яка завершилася для нього реанімаційним відділенням та терміново операцією.
Коментар стосовно резонансної ситуації відразу у соціальній мережі дав голова НТКУ Зураб Аласанія, який теж має усі підстави вважати, що все, що трапилося у Полтавській філії, стало наслідком довгих та складних відносин Лопушинського з місцевою владою.
При чому відомо, що наразі усім працівникам «Лтави» категорично заборонили спілкуватися по телефону та коментувати дану резонансну ситуацію.
Що це протест Лопушинського проти тиску та шантажу Головка чи вчинок людини, яку довели до відчаю? Але у будь-якому випадку, складається жахливе враження, що керівництво області повністю втратило відчуття реальності та вже перейшло усі дозволені межі моральності, здорового глузду та законності.


P.S. Як стало відомо з інсайдерськиx джерел, наразі робиться все, аби списати все на неврівноваженість Лопушинського. Керівник Полтавської обласної поліції Олег Бех та прокурор Полтавської області Сергій Попов, які, до речі, як і Головко, уникають звіту перед громадськістю, схоже, роблять все аби “притягнути за вуха” саме цю причину трагедії.

Элита страны

Головко довів Лопушинського до самогубства обновлено: Апрель 29, 2016 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий