Фіскальна служба вимагає звільнити керівника Укрнафти

Державна фіскальна служба звернулася до керівника «Нафтогазу» Андрія Коболєва з проханням звільнити керівника » Укрнафти » Пітера Ванхеке через відмову сплачувати податки компанії.

Відповідний лист є у розпорядженні «Української правди».

«Міжрегіональне головне управління ДФС – Центральний офіс з обслуговування великих платників повторно звертається до Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», до сфери управління якої належить ПАТ «Укрнафта» … з поданням про розірвання трудового договору (контракту) з керівником зазначеного підприємства», – йдеться у документі.

Згідно з листом, станом на 28 травня податковий борг, який виник у зв’язку з несплатою підприємством самостійно задекларованих грошових зобов’язань у сумі 5 млрд 110 млн гривень, однак керівництво » Укрнафти » перешкоджає діям податківців і продовжує накопичувати борг.

8f3d2a4-------1 a114eff-------2
У листі нагадали, що розірвання контракту за таких умов передбачене Трудовим кодексом.

Як відомо, у четвер джерела «Української правди» у Державній фіскальній службі повідомили, що рентний борг «Укрнафти» досягнув 5,5 млрд гривень. Таку ж цифру назвав заступник голови «Нафтогазу» Андрій Пасішник.

«Укрнафта» наразі контролюється менеджментом олігарха Ігоря Коломойського.

У п’ятницю має відбутися засідання Наглядової ради » Укрнафти «, проте питання зміни менеджменту на порядок денний не винесено.

 

 

Українська правда

Фіскальна служба вимагає звільнити керівника Укрнафти обновлено: Май 29, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий