Двоходовка Фірташа: яку партію створює Льовочкін

Заява Фірташа про те, що він готовий створювати новий політичний проект — це самообман. Політичний проект буде створювати Льовочкін, а от фінансувати його справді буде Фірташ

Дмитрий Фирташ и Ринат Ахметов

Дмитрий Фирташ и Ринат Ахметов

Історія з приїздом-неприїздом Фірташа на форум роботодавців — це комікс, яким пошили в дурні наших силовиків. Точніше силовики самі пошили себе в дурні. Фірташ настільки боїться сісти в тюрму, що без 1000-процентних гарантій, при чому гарантій не від України, а від якогось посередника-важковаговика, в Україну ніколи б не наважився повернутися. Перед нами розіграли хорошу двоходову піар-кампанію. Спочатку Фірташ сказав, що їде, а українська влада, замість того, щоб загадково посміхнутися і сказати багатозначне «ну-ну», почала нагромаджувати абсурдні заяви. Але це так минулий час. Що ми маємо на виході?

По-перше, вся колишня проросійська регіональна братія вирішила змістити акценти в сторону економіки. Спочатку медведчуки створюють свої економічні ХНР і інші республіки. Тепер газовики, на базі федерації роботодавців, говорять, що у них є план економічного порятунку і знову лякають розколом країни (саме так заявив Фірташ). Тільки тепер ідеологія розколу — економіка (Донбасс кормит страну-2). Про те, що їхній план — фількіна грамота говорити не доводиться. Наведу один приклад з плану порятунку від Фірташа: всі економічні рішення мають прийматися лише після погодження з бізнес-асоціаціями (читай асоціацією роботодавців Фірташа).

По-друге, Льовочкін просто вирішив випередити Ахметова і першим почати створювати свою партію порятунку економіки. Мало хто знає, але після виборів ахметівці планували створити партію мерів на чолі з Вілкулом-молодшим. Програш в Дніпропетровську спутав карти. Тепер цю ініціативу вирішив підхопити Льовочкін. Зараз газовики судорожно шукають свого лідера-економіста. Хоча Юрій Бойко залишається головним запасним лідером.

По-третє, якщо хтось вважає, що Фірташ і стане лідером партії, то той глибоко помиляється. Фірташу відведена роль бек-вокалу. Він разом з Кінахом та іншими мастодонтами мають зараз почати кричати про розвал економіки і про те, що потрібно створити партію міцних господарників. І, на жаль, вони можуть мати успіх — те, що робить з економікою уряд справді є проблемою для України.

І останнє. Ахметов і Льовочкін приречені пливти в одному човні. Тому нова партія економістів матиме крило ахметівців. Тільки Рінат Леонідович стане знову (як і завжди в політиці) молодшим партнером.

Деловая столица

Двоходовка Фірташа: яку партію створює Льовочкін обновлено: Декабрь 3, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий