Журналіст: гулянки міністра Реви на 100 тис. доларів в Hilton — вчинок неандертальця

реваМи вітаємо інноваційні підходи у модернізації країни, але міністр соціальної політики Андрій Рева, схоже, геть зовсім пустився берега.

Причому навіть не раз, про що хочеться вас добросовісно проінформувати. Ось посудіть самі: остання його ініціатива — це вдарити по бідності фуршетом, ну і звісно — в одному з найдорожчих готелів Києва — Hilton. Щоб уже напевне. Оскільки готель не гумовий, то всіх стражденників добродій Рева запросити не зміг, тому зібралися лише чиновники, які відповідають за ту саму соціальну політику в обласних адміністраціях та меріях. Камерно так зібралися, соціально, по-домашньому.

img5822 img58241

Рева та його колеги досить ретельно готували цей дискусійний майданчик для соціального брейнстормінгу: на столах стояли різносоли, вишукані салати, дороге м’яско, багато інших делікатесів української та європейської кухонь, назви яких пересічному українцеві не те що знати шкідливо, — навіть вимовити не до снаги. Заклопотані офіціанти підливати алкогольні напої іноземних товаровиробників, але це геть зовсім не відволікало від головної теми дискурсу.

Тут би сам час дійсно поговорити про причину збіговиська: красиві слайди на пафосному великому екрані підступно повідомляли, що це банальна п’янка: «Вітаємо з днем працівника соціальної сфери».

img5826

На жаль, нашого кореспондента на захід не пропустили, навіть коли він передзвонив організаторові цього прекрасного форуму. Воно й не дивно, що обговорення важливих соціальних питань вирішили закрити від ЗМІ, тому можемо лише припустити, які тости лунали на даному заході: напевно, спершу пили за всіх соціально незахищених, а потім пішли за кодами бюджетного фінансування: безробітних, за отримувачів субсидій, за тих, хто потрапив за межу бідності і т.д. У листі-запрошенні кожному учасникові цієї п’янки пропонувалося розповісти про основні соціальні здобутки, що відбулися в місті (регіоні). Користуючись нагодою, звертаюся до усіх наших читачів з проханням: напишіть, в якому місті чи регіоні з’явилися бодай-якісь соціальні здобутки?! Ми тоді з вами теж вип’ємо.

585530

Пізніше, через два дні по завершенню заходу і вже після виходу скандального фоторепортажу «Обозревателя» про гулянку в Hilton, Мінсоцполітики почало озвучувати нові, не такі ганебні причини для гулянки. У статусі в ФБ причиною зібрання було названу конференцію «Впровадження соціальних реформ в умовах децентралізації з урахуванням гендерних аспектів».

Читайте также: Пир во время войны: глава Минсоца собрал фуршет для «своих» в элитном отеле Киева
Тема важлива і актуальна, хоча для осучаснення можна було б додати космічні кораблі, котрі теж в умовах децентралізації… Ну ви в курсі. Нагадаємо, що в листі-запрошенні ні про які «гендерні кораблі» не йшлося… Набагато яскравіше порядок денний для «Social-Hilton-party» був розписаний в інформаційному повідомленні на сайті відомства, котрий з’явився майже опівночі в неділю, через два з половиною дні після «форуму»:

screenshot_1

«Обговорено наступні питання порядку денного:

1 . Про підсумки роботи управлінь соціального захисту населення щодо проведення перерахунків житлових субсидій на опалювальний період 2016/2017 років в регіонах.

2. Про хід виконання заходів операційного плану уряду в сфері соціальної політики на 2016 рік та основні напрями реформи соціальної сфери у 2017 році.

3. Про основні напрями співпраці місії ОБСЄ в Україні з управліннями соціального захисту населення та службами у справах дітей в роботі щодо протидії насильству в сім’ї та торгівлі людьми в умовах децентралізації.

Чи серйозно тема №3 обговорювалася учасниками фуршету, чи постфактум була «підігнана» для прикриття п’янки — це питання інше. Але сам факт: міністр соціальної політики влаштовує гулянку в одному з найдорожчих готелів Києва, що належить одіозному Миколі Мартиненку, витрачає на це кошти міжнародної допомоги і вважає таку свою поведінку абсолютно припустимою!!! Більше того, коли журналісти «Обозревателя» розповіли про антисоціальну гулянку, то поведінка міністра вразила ще більше: устами прес-служби він відповів нам в стилі 90-х: фоторепортаж про Hilton-party було названо «публічною істерикою» «в сутінках свободи», «новими стандартами журналістики», а реакцію всіх обурених — «традиційним осіннім загостренням».

screenshot_2_1

Ми допускаємо, що подібна хамська поведінка дрібних чиновників досі вважається прийнятною на рівні регіонів. І коли різного розливу «дніпропетровські», «донецькі» та інші «-цькі» у прискореному темпі обіймали високі посади в уряді, при цьому намагаючись реалізувати свої провінційні звички на рівні всієї України, то традиційно зустрічали відсіч журналістів зокрема й суспільства загалом.

Ми чітко розуміємо, що молодий міністр Андрій Рева теж сів у швидкісний соціальний ліфт, і тому, можливо, не зовсім усвідомлює, що він уже обіймає публічну посаду, на якій неприпустимо користуватися етикетом неандертальця.., але в цьому випадку повинні спрацювати корпоративні запобіжники уряду, аби любитель гулянок і хамського ставлення до ЗМІ отримав своєчасне попередження про невідповідність займаній посаді.

 

Вважаємо за доцільне звернутися до Вас за роз’ясненнями щодо особливостей поведінки міністра Реви. Зокрема, прагнемо дізнатися Вашу думку щодо «соціальних» балів у дорогих готелях Києва, а також просимо прокоментувати статус міністерства соціальної політики у ФБ, в тому числі про «тінь свободи слова», «істерики» та «загострення».

newsgood.com.ua

Журналіст: гулянки міністра Реви на 100 тис. доларів в Hilton — вчинок неандертальця обновлено: Ноябрь 8, 2016 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий