В Мінагрополітики чиновники підставляють Міністра і торгують посадами

минагрополиткикиНезважаючи на те, що аграрний міністр Павленко старанно створює картину прозорості своєї роботи, для чого залучає до діяльності міжнародних фахівців, його підлеглі немов не знаючи про те, що «часи змінились» продовжують торгувати посадами.

Навіть важко уявити собі реакцію члена парламенту Грузії Георгія Вашадзе, який входить до складу комісії з конкурсного відбору, і за задумом повинен бути гарантом прозорості проведення процедури відбору, коли він дізнається, що «тіньові керівники» цієї комісії вже у грошовому виразі оцінили кожну посаду, за якою проводиться конкурс. Як у тому прислів’ї вони «ці гроші вже порахували», а тому жоден претендент, не сплативши кошти, не може розраховувати на перемогу у конкурсі. Для цього в цих ділків є цілий арсенал інструментів, від банального переносу строків проведення конкурсу, його відміни, втрати документів конкурсантів до «вирішення питання» серед членів конкурсної комісії.

Одним з останніх прикладів того, що «майстри своєї справи» вміють проводити відкрити конкурси, є скандальна ситуація з призначенням керівництва «Укрспирту», який тривав більш як півроку.

Освічені люди з міністерства кажуть, що посада керівника державного підприємства коштує від 50 тисяч доларів, в залежності від того, які активи є у цього підприємства, і що зараз розцінки значно зросли, оскільки переважна частина підприємств, керівників яких призначає Мінагрополітики повинні в найближчий час бути приватизовані, тобто в проміжок часу до приватизації їх можна гарно обібрати, і держава цього не замітить.

Наразі на конкурс виставлено посади керівників 18 державних підприємств, якщо приймати мінімальну суму платежу за посаду в 50 тисяч доларів, то майже мільйон доларів розраховують отримати чиновники Мінагрополітики від продажу посад керівників цих підприємств. Оце об’єм продаж, не те що при колишньому міністрі, якому закидають отримання в подарунок мотоцикла.

Відповідь на те, хто ж ці люди з міністерства, які здатні провести таку оборутку дає радянське прислів’я «кадри вирішують все». Адже кістяк кадрового апарату Мінагрополітики, не змінювався з часів Януковича, а формальне залучення іноземців і представників громадськості до роботи з відбору керівників є не більш ніж ширмою для прикриття «дерибану».

 

Элита страны

В Мінагрополітики чиновники підставляють Міністра і торгують посадами обновлено: Октябрь 27, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий