Продовження епопеї з контрабандною ескадрильєю LUFTWAFFE, екс митника Романа Микитюка

никитюкРоман Микитюк – мільйонер, екс митник, в минулому депутат Львівської облради від Партії регіонів, а нині — депутат Волинської облради і голова комісії з питань інвестиції!

Як пам’ятаєте, раніше прикордонники виявили ангари із незареєстрованими літаками. Три легко-моторні апарати “Як-12”, “Вілга” та “Цесна” зберігались на території аеродрому у Турійському районі Волинської області.

Цими ангарами користується місцевий спортивний клуб «Аміла-авіа». Засновниками цієї організації є колишній головний митник Волині, а нині ‒ депутат Волиньради Роман Микитюк та його дружина.

В сюжеті ТРК «Аверс»  від 01.11. 2016 зазначалось, що знайденими на Волині літаками могли переправляти вогнепальну зброю, бурштин та підакцизні товари. — Така версія слідства.

Отже, станом на 25.11.2016 року прокуратурою Волинської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні № 22016030000000084, за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч.1 ст. 201, ч. 2 ст. 201 КК України, за фактами контрабанди вогнепальної зброї, підакцизних товарів, бурштину, та інших предметів.

У ході досудового розслідування вилучено повітряне судно «Вілга».

І тому як дане судно не зареєстроване в державному реєстрі України, то спрямовано запит до Волинської митниці ДФС, щодо встановлення факту митного оформлення повітряного судна PZL-104 Wilga 35A, державний знак ЛА – 7770 (заводський №17820665) громадянами Микитюком Романом Володимировичем або Маньковським Олегом Вікторовичем

Відповідь очікується до 01.12.2016р.

Будемо слідкувати за подальшим розвитком подій.

Невже екс митник не спробує відкупитися, чи вже…

“Митниця без купюр”

Продовження епопеї з контрабандною ескадрильєю LUFTWAFFE, екс митника Романа Микитюка обновлено: Ноябрь 28, 2016 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий