Пашинский проиграл суд, который сам инициировал

Сергей Пашинский

Сергей Пашинский

1 июля нардеп от Народного фронта Сергей Пашинский (Подробнее читайте: Сергей Пашинский. Вор, рейдер, мошенник и нардеп) проиграл в Печерском суде нардепам Дмитрию Добродомову, Сергею Cоболеву и двум каналам — Савика Шустера 3S.tv и 112.ua. Комизм ситуации состоит в том, что он сам же и подал иск. Об этом сообщает депутат Дмитрий Добродомов.
Суть иска состояла в том, что ответчики в эфире озвучили информацию о причастности Пашинского к злоупотреблениям с конфискованными «нефтепродуктами Курченко».

Еще большую остроту ситуации придает тот факт, что сам Пашинский пообещал сложить свои депутатские полномочия в случае проигрыша:
«Рік тому, на засіданні нашого Антикорупційного комітету, де розглядалась ця корупційна оборудка, пан Пашинський сказав, що заперечує свою причетність до “нафтопродуктів Курченка”, подає на нас до суду, і в разі свого програшу та доведення його вини — складе свій депутатський мандат. Як це зробив його однопартієць Микола Мартиненко, корупційні діяння якого нині розслідують не лише українські правоохоронні органи, але й іноземні, зокрема, Чехії та Швейцарії.

lj,hjljvjd


Відповідно тепер, коли у судовій справі поставлено крапку, хочу нагадати пану Пашинському про його обіцянку. Адже, справу про завдані державі збитки в результаті тієї оборудки з нафтопродуктами (які, до речі, мали бути використані для оборонних потреб) — вже розслідує НАБУ, куди передали справу з СБУ та мають передати з ГПУ», — написал Добродомов.

В тему: Сергей Пашинский. Вор, рейдер, мошенник и нардеп
SKELET-info

Пашинский проиграл суд, который сам инициировал обновлено: Июль 4, 2016 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий