Офіційне повідомлення від оператора державних лотерей «М.С.Л.»

18 ноября на нашем сайте SKELET-info был опубликован материал «Оператор лотерей МСЛ продолжает работать в оккупированном Донецке«. По просьбе официальных представителей компании ТОВ «М.С.Л.» мы публикуем следующую информацию:

Офіційне повідомлення від оператора державних лотерей «М.С.Л.»

 

мслУ зв’язку із тим, що останнім часом у деяких засобах масової інформації поширюються неправдиві чутки та неперевірена інформація щодо начебто діяльності оператора державних лотерей «М.С.Л.» на тимчасово окупованих агресором територіях України, компанія офіційно повідомляє таке.

Для того, щоб не наражати на небезпеку гравців, співробітників компанії та розповсюджувачів лотерей, у липні 2014 року керівництвом компанії було прийняте рішення про тимчасове, до відновлення конституційного порядку, припинення роботи представництв і торгових точок розповсюдження лотерей у Донецькій та Луганській областях. Офіційне повідомлення було заздалегідь розміщено оператором на офіційній сторінці www.msl.ua.

Після загострення ситуації усіх працівників компанії, які мали можливість виїхати із зони АТО, було переведено із тимчасово окупованих територій та працевлаштовано у підрозділах ТОВ «М.С.Л.» на підконтрольних Україні територіях. На жаль, частина майна компанії та лотерейних квитків, які знаходились в Донецькій і Луганській областях, були втрачені. Всі ці випадки пов’язані з банальним грабуванням наших офісів та точок продажів бандитами-сепаратистами та окупантами. З цього приводу оператор державних лотерей ТОВ «М.С.Л.» неодноразово звертався із відповідними заявами і запитами до Міністерства фінансів України, ДСНС України та Міністерства внутрішніх справ України.

Наразі будь-яка діяльність оператора державних лотерей «М.С.Л.» або його повірених на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також в АР Крим не здійснюється. Компанія, як і раніше, дотримується законодавства України, зокрема законів України «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України», «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», іншими законами та нормативно-правовими актами органів державної влади України.

Водночас нагадуємо, що «М.С.Л.» у 2014 році став компанією — платником військового збору №1 в Україні, перерахувавши у період з 01.08.2014 року по 30.08.2015 року на підтримку української армії майже 35 млн. грн.

Вважаємо, що поширення недостовірної наклепницької інформації про роботу оператора державних лотерей «М.С.Л.» на окупованих територіях здійснюється на шкоду бюджету України та її громадянам, в інтересах агресора та терористичних угруповань, що, як підтверджено останніми подіями, мають своїх агентів впливу не тільки серед окремих працівників ЗМІ, а й серед посадових осіб органів державної влади України усіх рівнів.

В черговий раз закликаємо ЗМІ утриматися від поширення недостовірної інформації, заявляємо про повну готовність оперативно надавати відповіді на будь-які запити і нагадуємо, що поширення недостовірної інформації, яка принижує ділову репутацію юридичної особи, тягне за собою цивільно-правову відповідальність.

Офіційну та перевірену інформацію можливо отримати звернувшись до ТОВ «М.С.Л.» за адресою: вул. Шовковична, 50-А, м. Київ, 01004, Україна, тел.: (044) 461 92 18, факс: (044) 461 92 19 або на E-mail: [email protected]

SKELET-info

Офіційне повідомлення від оператора державних лотерей «М.С.Л.» обновлено: Ноябрь 20, 2015 автором: Redactor

Также будет интересно почитать:

Новости партнеров:

Добавить комментарий